İletişim ve SSS

Bağlantı

BBC Studios kanalları hakkında bize gönderilen bütün yorumlar okunarak kayıtlara geçirilir. Bir sorunuz olursa, sorunuzun cevabının verilmiş olup olmadığını görmek için ilk etapta FAQ (Sıklıkla Sorulan Sorular) sayfamızı gözden geçiriniz. Sorunuz ya da yorumunuzun cevabı websitemizde ya da FAQ bölümünde zaten yer almaktaysa size bireysel bir cevap veremeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tarz seçin

United States

Kanal seçin

Program seçin

Sıklıkla sorulan sorular

Aşağıda izleyicilerimizden gelen, sıklıkla sorulan soruların listesi bulunmaktadır. Aradığınızı bulamadığınız taktirde Bağlantı formu aracılığıyla bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ve geribildirimlerime ne oluyor?

Burada, BBC Stüdyolarında, programlarımız, kanallarımız ve hizmetlerimiz hakkındaki düşünce ve taleplerinizi duymayı arzu ediyoruz. Eğer aradığınız cevabı Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulamıyorsanız, lütfen detaylı sorularınızı ya da geribildirimlerinizi bize gönderin ve biz de elimizden geldiği kadar hızlı bir şekilde size geri dönelim.

Bazı durumlarda geribildirimlerinizi tam olarak yanıtlayabilmemiz için, öncesinde araştırma yapmamız gerektiğini lütfen unutmayın. Bu yüzden, kapsamlı bir cevap verebilmemiz biraz daha uzun zaman alabilir. Ancak talep etmeniz durumunda, 10 çalışma günü içerisinde size cevap verilecektir.

Aldığımız geribildirimler, BBC Stüdyolarında herkesin eline ulaşan aylık rapora eklenir, bu yüzden lütfen bizimle iletişime geçin ve fikirlerinizi paylaşın.

Bize nasıl ulaşacağınızla ilgili daha fazla bilgi almak için, lütfen Bize Ulaşın başlıklı sayfamızı ziyaret edin.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize mesaj gönderin.

BBC Studio kanallarını belirli bir operatör aracılığıyla izlemek istiyorum.

'Kanallar' sayfamızda şu anda işbirliği yaptığımız dağıtım ortaklarımızın detaylarını bulabilirsiniz.

İçeriklerimize erişim sağlama konusunda yeni seçenekleri her zaman araştırıyoruz. Ancak tercih ettiğiniz operatör listede yer almıyorsa, kanallarımızı izleme talebinizi direk olarak operatörünüzle paylaşabilirsiniz, böylece onlar da kanallarımıza duyduğunuz ilginin farkında olurlar.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize mesaj gönderin.

BBC’de çalışmayı çok isterdim – iş imkanları hakkında nasıl bilgi alabilirim? Size CV’mi gönderebilir miyim?

Lütfen bize CV’nizi göndermeyin. BBC Studios olarak , BBC’de iş fırsatları ile ilgili sorulara yanıt veremiyoruz. Eleman arandığında gazete ilanlarında ve BBC’nin ana websitesinde bu imkanlar duyurulmaktadır. Genel bilgi, tavsiye ve en son iş fırsatları için lütfen BBC Careers sayfasını ziyaret edin.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize mesaj gönderin.

Bir BBC programının DVD’sini satın almam mümkün mü?

Kanallarımızda izlediğiniz tüm programlarımızı satın almanız mümkün olmasa da, program DVD’lerini internette ve bölgenizdeki satış merkezlerinde araştırmanız mümkün.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize mesaj gönderin.

Show all FAQs (14)